1. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. w Katedrze jak w dni powszednie. Nabożeństwa majowe w Katedrze codziennie o 17:40, o 17:15 – modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszamy.
  2. W sobotę (25 maja) o godzinie 10:00 będą w Katedrze święcenia kapłańskie. W niedzielę (26 maja) odpust w Parafii Świętej Bożej Opatrzności na Karolówce; suma o 12:00.
  3. W następną niedzielę po każdej Mszy św. będzie można złożyć ofiary do puszek w ramach kampanii dobroczynnej Kilometry Dobra organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. Ofiary będą przeznaczone na remont czterech sal terapeutycznych.
  4. W sobotę (8 czerwca) o 8:00 wyruszy z Katedry pielgrzymka autokarowa do Bazyliki Zwiastowania NMP w Leżajsku. W programie również zwiedzanie zamku w Łańcucie. Koszt 140 zł obejmuje wynajęcie autobusu, bilety, obiad i ubezpieczenie. Zapisy w kancelarii lub zakrystii, zostało już tylko 10 wolnych miejsc. Nasza Parafia organizuje również we wrześniu pielgrzymkę autokarową do Wilna. Zapisy u ks. Marcina Lewczuka. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą diecezjalnego biura pielgrzymkowego. Szczegóły o wszystkich pielgrzymkach w gablocie z ogłoszeniami.
  5. Bardzo dziękujemy za złożone ostatnio ofiary indywidualne na prace konserwatorskie ambony: 50zł, 100zł i 1000zł oraz 1000zł na potrzeby Parafii.
  6. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10 zł.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana:

†  Jolanta Wróbel, Peowiaków

†  Emilia Janeczko, ul. Kilińskiego.