Niedziela Świętej Rodziny 2018

O G Ł O S Z E N I A
Niedziela Świętej Rodziny – 30 XII 2018 r.

1. Dziś Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.


2. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o 12.00 śpiewy kolęd będzie prowadził chór Ale Cantare, po Eucharystii koncert; na Mszy św. o 18.00 – Chór Ziemi Zamojskiej CONTRA, oraz Lubelska Federacja Bardów, po Eucharystii – koncert. W następną niedzielę o 19.00 – koncert kolęd Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.
3. Jutro, w ostatnim dniu roku, po Mszy św. o 18.00 będziemy dziękowali Bogu za mijający rok. Bardzo serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie kończącym rok. Za udział w wystawieniu Najświętszego Sakramentu ze śpiewem suplikacji "Święty Boże" i hymnu "Ciebie Boga wysławiamy" można uzyskać odpust zupełny.
4. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Matki Odkupiciela, Patronki naszej Diecezji. Porządek Mszy św. niedzielny. W Mokrem Msza św. o 8.30.
5. W tym tygodniu:
I piątek miesiąca, przed wieczorną Mszą św. - Godzinki o Najświętszym Sercu Pana Jezusa,
I sobota miesiąca – wyjątkowo nie będzie procesji po Mszy św. z powodu próby do koncertu kolęd. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 18.00, a modlitwa różańcowa i adoracja o 17.15.
I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 12.00.
6. Są wolne intencje w tym tygodniu na poranne godziny.
7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: † Bronisław Misztal, z Kolonii Mokre
† Stefania Bartoń, z ul. Peowiaków