II Niedziela Zwykła 2019

O   G   Ł   O   S   Z   E   N   I   A

II Niedziela zwykła – 20 I 2019 r.

  1. Składamy ,,Bóg zapłać” za ofiary w wysokości 8 758,59 zł złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na prace remontowe w Katedrze.
  2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się w sali konferencyjnej spotkanie opłatkowe dla uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę oraz dla wszystkich sympatyków grupy św. Tomasza, a w sali legionowej – spotkanie opłatkowe dla Rycerzy Kolumba.
  1. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. harcerki będą sprzedawały ciasto. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu edukacyjnego.
  2. W sobotę 2 lutego br. o godzinie 18.45 w naszej Katedrze odbędzie się koncert Kolędy Pospieszalskich 2019.
  3. Serdecznie zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w sali katechetycznej w każdy poniedziałek w godzinach 18.45-19.30. Spotkania prowadzi ks. Maciej i są one doskonałą okazją do pogłębiania swojej wiary i poznawania Bożego słowa.
  4. Wspólnota GALILEA organizuje kurs ALFA w Kościele MB Królowej Polski. Początek we wtorek 29 stycznia br. o godzinie 18.00. Jest to cykl spotkań dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją wiarę i zbudować głębszą relację z Panem Bogiem.
  5. W Parafii Miłosierdzia Bożego w Zamościu w dniach 4-6 lutego br. organizowane są rekolekcje o MODLITWIE OSOBISTEJ. Prowadzić je będzie ks. Jerzy Frankiewicz – Duszpasterz Akademicki w Zamościu. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  6. Wczoraj została zakończona wizyta duszpasterska w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za bardzo życzliwe przyjmowanie księży; za wspólną modlitwę i rozmowy; zaufanie, którym są obdarzani nasi duszpasterze oraz złożone ofiary.  
  7. Przy wejściach do Katedry można zaopatrzyć się w najnowszy numer "Niedzieli".
  8. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana † Alojzy Skroboń z ul. Peowiaków.