XX Niedziela Zwykła

O G Ł O S Z E N I A
XX niedziela zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

1. Za tydzień w niedzielę (25 sierpnia) o godz. 16:00 będzie Msza św. w intencji ofiar wojen i bliskich zmarłych na cmentarzu parafialnym. Prosimy o uporządkowanie grobów i otoczenia. Natomiast o godz. 16.00 w Katedrze podczas Mszy św. dla Parafii oo. Franciszkanów śpiewy będzie prowadził chór SPES IN DEO z Warszawy. Po Eucharystii koncert chóru.

2. Serdecznie zapraszamy na spotkanie młodzieży Exodus Młodych, które odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia 2019 w Zwierzyńcu. Szczegóły spotkania na plakacie i stronie: www.exodusmlodych.pl. W tym roku gościem specjalnym będzie o. John Bashobora z Ugandy, który w środę (21 sierpnia) o 18.00 odprawi Mszę św. w naszej Katedrze. Po Eucharystii będzie prowadził nabożeństwo.

3. W czwartek (22 sierpnia) w Parafii Świętej Bożej Opatrzności na Karolówce o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych.

4. W środę (28 sierpnia) będzie można skorzystać w przychodni lekarskiej ,,Lekarz Rodzinny” z badań USG. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.

5. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na tacę na prace remontowe w naszej Parafii w wysokości: 8 180,00 zł. W ostatnim czasie złożono ofiary indywidualne: 30 zł, 2x50 zł, 2x200 zł, 400 zł od rodziców dziecka ze chrztu 15 sierpnia.

6. W piątek (16 sierpnia) rozpoczął posługę w naszej Parafii ks. Rajmund Cur. Serdecznie go witamy i życzymy owocnej pracy duszpasterskiej.

7. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Niedzieli przy wyjściach z Katedry.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: † Irena Tomaszewska, ul. Peowiaków
† Helena Lesiuk, ul. Peowiaków
† Bogumiła Piekarska, ul. Orzeszkowej
† Halina Sitarz, ul. Związkowa