II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim 2020

O G Ł O S Z E N I A
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 5 I 2020 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; przed Mszą św. o 12.00 – wymiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca. Po Eucharystii spotkanie opłatkowe dla członków Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z Biskupem Mariuszem Leszczyńskim.
2. Dzisiaj godz. 19.30 tradycyjny Koncert Świąteczny Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod dyrekcją Tadeusza Wicherka. Serdecznie zapraszamy.
3. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to tzw. święto nakazane, czyli wierni zobowiązani są w ten dzień od uczestnictwa we Mszy św. oraz do powstrzymywania się od prac niekoniecznych. Serdecznie zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Michała o 10.30, a zakończy na Rynku Wielkim. Z powodu tego wydarzenia jutro parking obok Pałacu będzie zamknięty. Ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.


4. Porządek wizyty duszpasterskiej na nadchodzący tydzień:
5. Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na prace związane pracami remontowymi i konserwatorskimi w naszej Parafii.
6. Przy wejściach do Katedry można zaopatrzyć się w najnowszy numer "Niedzieli" z dodatkiem zamojskim. Cena numeru w tym roku 6 zł.
7. Są wolne intencje w tym tygodniu na poranne godziny.