Niedziela Chrztu Pańskiego 2020

O G Ł O S Z E N I A
Niedziela Chrztu Pańskiego – 12. I. 2020 r.

1. Składamy ,,Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w dniu dzisiejszym na prace remontowe w naszej Parafii.
2. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły w roku liturgicznym. Tradycyjnie kolędy będziemy śpiewać do dnia 2 lutego. Do tego dnia też pozostaną dekoracje bożonarodzeniowe w Katedrze.


3. W najbliższy czwartek (16 stycznia) o 16.30 – spotkanie Akcji Katolickiej w sali legionowej obok kancelarii.
4. W przyszłą niedzielę słowo Boże na każdej Mszy św. będzie głosił ks. Adam Romaniuk, który jest proboszczem na Syberii w Ułan Ude. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na potrzeby misji.
5. W Uroczystość Objawiania Pańskiego złożono ofiary na tacę na Krajowy Fundusz Misyjny w wysokości: 5 021,29 zł. Wielkie Bóg zapłać.
6. Jutro w poniedziałek ostatni dzień wizyty duszpasterskiej według porządku: od godz. 15.30 Oboźna 3 (3ks.) Oboźna 19 (2ks.); od godz. 17.30 Oboźna 7 (5 ks.).
7. Wizyta duszpasterska u Parafian, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, odbędzie się we wtorek (14 stycznia) od godziny 15.30. Zgłoszenia do jutra w zakrystii lub kancelarii.
8. Zamojska Grupa Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zaprasza w następną niedzielę na godzinę 17.00 do kościoła św. Katarzyny na Mszę św. za Ojczyznę i Marsz Pokutny ulicami Zamościa.
9. Przy wejściach do Katedry można zaopatrzyć się w najnowszy numer "Niedzieli". Cena numeru w tym roku 6 zł.
10. Na poranne godziny są w tym tygodniu jeszcze wolne intencje Mszy św.
11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: † Maria Niedabylska, ul. Kamienna
† Czesław Czuk, ul. Orzeszkowej
† Tadeusz Janik, ul. Peowiaków