V Niedziela Zwykła 2020

O G Ł O S Z E N I A
V Niedziela zwykła – 9 II 2019 r.

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę na prace remontowe i konserwatorskie w naszej Parafii. Zapraszamy dzisiaj do zwiedzania tarasu widokowego na dzwonnicy oraz Muzeum Sakralnego w Wikarówce, w którym można zobaczyć najcenniejsze zabytki naszej Parafii; między innymi: relikwiarze z relikwiami św. Krzyża, cierniem z korony cierniowej Pana Jezusa, fragmentem paska NMP, św. Tomasza Apostoła; naczynia i szaty liturgiczne; czy sutannę św. Jana Pawła II. Wstęp jest bezpłatny i będzie w godzinach od 11.30 do 16.00. Będzie można składać dobrowolne ofiary do puszki na ochronę zabytków w Katedrze.

2. W ostatnią niedzielę złożono do puszek ofiary dla sióstr klauzurowy w wysokości: 2 060,00 zł. Wielkie Bóg zapłać.

3. Dzisiaj o 18.00 będzie w katedrze zamówiona przez rodzinę Msza św. za śp. Romualda Lipko, który zmarł w Lublinie 6 lutego.

4. Jutro w poniedziałek po Mszy św. o 18.00 spotkania Kręgu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy.

5. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza 14 lutego do kościoła MB Królowej Polski na Mszę św. o godzinie 18.00 o większą miłość dla narzeczonych i małżeństw.

6. W następną niedzielę (16 lutego) po Mszy św. o 9.00 będzie spotkanie Akcji Katolickiej, a po Mszy św. o 18.00 – Modlitwa Uwielbienia, którą poprowadzi ks. Krzysztof Kralka i zespół Razem za Jezusem.

7. Ofiary zbierane na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na WSD naszej Diecezji.

8. Bardzo dziękujemy wszystkim za złożenie dekoracji świątecznej.

9. W następną niedzielę w świetlicy wiejskiej w Bortatyczach w godzinach od 8:00 do 14:30 będzie organizowany pobór krwi.

10. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer "Niedzieli". Cena 6 zł.

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana
† Alicja Ambrozińska z ul. Piłsudskiego,
† Janina Wilczewska z ul. Podleśnej,
† Tadeusz Soboń z Mokrego – wieloletni kościelny z kaplicy w Mokrem; pogrzeb pana Tadeusza odbył się wczoraj o 12.00 w Katedrze.