Poniedziałek (15 kwietnia)
6.30 – Msza Święta wynagradzająca Panu Bogu za grzechy popełnione w narodzie polskim przeciwko X przykazaniu Dekalogu „Ani żadnej rzeczy, która jego jest”
7.00 – † Kinga Sędłak (od Anny, Marzeny i Natalii)
7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – † Jerzy Juszczak (imieninowa)
18.00 – † Wiesław Piłat (greg. 15)
18.00 – † Stefan Tyburski (od rodzin Wójcików i Kretkowskich)
Wtorek (16 kwietnia)
6.30 – † Feliksa Kołodziejczyk (30 dzień od śmierci)
6.30 – † Anna Koper (od rodziny Sochów)
7.00 – † Anna Koper (30 dzień od śmierci)
7.00 – † Janina Węgrzyn (od sąsiadów z ul. Peowiaków 66)
8.00 – Zbiorowa do Matki Bożej Odwachowskiej
18.00 – † Wiesław Piłat (greg. 16)
18.00 – † Antoni i Stanisław Cyc i za ich rodziców: Krystyna i Tomasz Cyc, Waleria i Aleksander Swatowscy
Środa (17 kwietnia)
6.30 – † Kazimiera Siedlecka (od Dariusza Mańkowskiego z rodziną)
6.30 – † Wiesława Przybylska (od sąsiadów z Peowiaków 66)
7.00 – † Alina Radziszewska
7.00 – † Andrzej Styka (30 dzień od śmierci)
8.00 – † Grażyna Szczygieł (od sąsiadów z bloku)
18.00 – † Wiesław Piłat (greg. 17)
18.00 – † Janina Jasina (od rodziny Kruków)
Czwartek (18 kwietnia)
6.30 – † Józef, Katarzyna, Teodora, Michał, Mikołaj ††† Iwkiewicz
7.00 – † Anna Koper (od rodziny Leleniów i Wawszczaków)
7.00 – † Kazimiera Siedlecka (od Izabeli Piluś z rodziną)
8.00 – † Lucjan Góra (8 r.), Janina Góra ††† Górów, Typiaków i Czajkowskich
18.00 – † Wiesław Piłat (greg. 18)
18.00 – † Norbert Borys (miesięczna)
Piątek (19 kwietnia)
6.30 – † Kinga Sędłak (od Ewy Lewińskiej i Jarosława Miechowieckiego)
6.30 – † Anna Koper (od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Płoskiem)
7.00 – † Czesław Dymański (od Mieczysława Dymańskiego z rodziną)
7.00 – † Jan Lichota (3 r.)
8.00 – † Pelagia i Feliks Szumscy
18.00 – † Wiesław Piłat (greg. 19)
18.00 – Intencja przebłagalna za grzechy nasze, naszego narodu i całego świata, które bardzo obrażają Boga, z prośbą o miłosierdzie oraz łaskę nawrócenia i pokuty
Sobota (20 kwietnia)
6.30 – † Genowefa i Mieczysław Łuczka
6.30 – † Damian Kuźma (od przyjaciół)
7.00 – † Czesław Dymański (30 dzień od śmierci)
8.00 – † Wiesław Piłat (greg. 20)
18.00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Teresy i Andrzeja z okazji 28 r. ślubu
NIEDZIELA (21 kwietnia) – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
7.30 – † Jerzy Targoński (53 r.) ††† Targońskich
7.30 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Anny z okazji 18 r. urodzin
9.00 – † Henryka, Józef, Roman Skrzyńscy, Teresa i Jerzy Grzybowscy, Kajtek Staszuk, Bogumiła Saraniecka
9.00 – † Czesława Jastrzębska (7 r.) ††† Jastrzębskich i Prusów, Wiesława Hałasa (12 r.), Eugenia i Stanisław Hałasa
10.30 – † Władysław Monastyrski (14 r.), Barbara Monastyrska (2 r.), Stanisława, Andrzej Zwolan, Józefa, Paweł Monastyrscy, Andrzej Zwolan
10.30 – † Antoni Knap (41 r.), Genowefa, Jerzy ††† Knapów, Wałczuków i Palichlebów
12.00 – Msza Święta Chrzcielna
12.00 – † Krystyna, Mieczysław, Kazimierz ††† Kucharskich oraz za zmarłych rodziców
18.00 – † Wiesław Piłat (greg. 21)