Grupy duszpasterskie

• chór parafialny,
  • Duszpasterstwo Pielgrzymkowe,
  • grupa charytatywna,
  •  Galilea Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego. Katolicka charyzmatyczna wspólnota ewangelizacyjna, którą założył w roku 1992 ojciec Krzysztof Czerwionka CR.Jedną z podstawowych form działalności Wspólnoty jest Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Marka funkcjonująca w ramach programu kerygmatycznych katolickich Szkół Nowej Ewangelizacji.Małe ewangelizacyjne grupy, które nazywamy Domami Zmartwychwstania, są podstawowym miejscem spotkań w naszej Wspólnocie.W prywatnych domach spotyka się 5 - 10 osób na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.W czasie spotkań Domów Zmartwychwstania szukamy w Biblii inspiracji życiowych oraz w kameralnej grupie uczymy się budować braterskie przyjaźnie i cieszyć się życiem z Jezusem.Mieszany Dom Zmartwychwstania jest u p. Barbary w Mokrem. Spotykania są w każdy poniedziałek o godz. 19.30, rozpoczynamy modlitwą uwielbienia i rozważaniem Słowa Bożego.Dom męski jest u p. Gyorgy w Zamościu na Rynku Wielkim i spotkania odbywają się raz w miesiącu w środę.Jeśli szukasz głębokiej relacji z Bogiem i odkrycia Jego obecności w osobistym życiu to jest to wspólnota właśnie dla Ciebie.Duchowym opiekunem wspólnoty jest ks. Wiesław.
  • kółka różańcowe,
  • Legion Maryi,