Intencje Mszy św.

 NIEDZIELA (13 września)

7.30 –† Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 13)

7.30 - † Ewa Urban (16 r.), Radosław, Wiktoria, Józef, Jan

9.00 – † Regina Chachor (7 r.) ††† Pyców i Chachorów
9.00 – † Leszek Gontarz (14 r.) ††† Gontarzów, Sawachów i Podobów

10.30 – † Ignacy Jeleń (15 r.), ††† Jeleniów i Kropornickich

10.30 – † Piotr, Czesława Jeleń

12.00 – † Edward Kierepka (13 r.) † Stanisława Kierepka (2 r.) ††† Czuszów i Kierepków

12.00 – † Ryszard Lewczuk (12 r.), Eugeniusz, Zygmunt, Anastazja

12.00 – Chrzcielna

13.00 – ślubna (kościół św. Katarzyny)

16.00 – ślubna

17.00 – ślubna

18.00 – † Jan Dohojda (29 r.), Anastazja, Bazyli ††† Dohojdów

18.00 – † Wincenty Szwedziuk (52 r.), Zbigniewa (k), Antoni, Jan, Marianna, Joanna, Antoni

18.00 – O łaskę zdrowia, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej w posłudze kapłańskiej dla ojca Michała

I N T E N C J E M S Z A L N E 14.09 – 20.09.2020 r.

Poniedziałek (14 września) Podwyższenie Krzyża Świętego - święto

6.30 – † Józefa, Czesław Sobótek

6.30 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 14)

8.00 – † Ryszard Sternik (30 dz. od śm.)

18.00 – † Ewa Łatysiewicz (of. Renaty i Tadeusza Hałat)

18.00 – † Teresa Dziaduszek (30 dz. od śm.)

 

Wtorek (15 września) – Matki Bożej Bolesnej - wspomnienie

6.30 – O szczęśliwą operację, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Piotra

7.00 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 15)

8.00 – Zbiorowa do MB Odwachowskiej

18.00 – O dobrą diagnozę w chorobie dla Piotra, o siły, zdrowie i Boże bł. dla Piotra

18.00 – † Ewa Wojciechowska (11 r.)

 

Środa (16 września) – św. Męczenników Korneliusza i Cypriana - wspomnienie

6.30 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 16)

6.30 – † Katarzyna Kowalska, Magdalena, Stanisław, Jan ††† Kowalskich

7.00 – †Adam Wodyk (4 mies. od śm.)

8.00 – † Edward Telejko (10 r.)

18.00 – † Stanisław, Elżbieta, Józef, Urszula ††† Guzy

18.00 – † Anna Pałka (1 r.) (of. brata)

Czwartek (17 września)

6.30 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 17)

7.00 – † Marianna Zbyrek

8.00 – † Stanisław Zając (51 r.), Apolonia Zając, ††† Zająców i Basajów

17.00 – Msza Św. za Ojczyznę

18.00 – † Jan, Anna Gierała ††† Gierała, Stanisław, Józefa Bełz

 

 

Piątek (18 września) – św. Stanisława Kostki, patrona Polski - święto

6.30 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 18)

7.00 – † Aleksandra Surmacz (od rodz. Adamków)

8.00 – † Aleksandra Surmacz (od Heleny i Stanisława Brodziaków)

9.30 – Diecezjalny Dzień Młodzieży

18.00 – Dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św., zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety i Mariusza w 30 r. ślubu

18.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o umocnienie, prowadzenie Ducha Św. w wypełnianiu woli Bożej przez ojca Michała

 

 

 

Sobota (19 września)

6.30 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 19)

7.00 –

8.00 – † Teresa Żuk (3 r.)

14.00 – Ślubna

16.00 – Ślubna

18.00 – † Tadeusz Albrecht, Zofia, Józefa, Edward

18.00 – W intencji całej rodziny o Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z okazji 1 rocznicy urodzin Franciszka

 

 

NIEDZIELA (20 września)
7.30 –† Maria, Tomasz Smrek, Stefania, Władysław Żyłka ††† Słowików i Żyłków

9.00 – † Franciszek Bartosz (35 r.), Eugenia, Zenon Bartosz, Antoni Skulina
9.00 – Dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św., zdrowie i potrzebne łaski dla Alicji i Kazimierza w 50 r. ślubu

10.30 – † Piotr Basaj (1 r.) (od Magdaleny Kowalik)

10.30 – † Wiesław Michalski (1 r.) (od żony i dzieci)

10.30 – † Lucjan Frącek, Bronisława, Karol Ceratkiewicz ††† Ceratkiewiczów i Starzewskich

12.00 – † Mieczysław Bukowski (1 r.), Halina Bukowska (4 r.) ††† Bukowskich

12.00 – † Alfreda Magdziak (30 dz. od śm.)

18.00 – † Ewa Łatysiewicz (od teściów)

18.00 – † Maria Pominkiewicz-Kulikiewicz (greg. 20)