VI Niedziela Zwykła 2020

O G Ł O S Z E N I A
VI Niedziela zwykła – 16 II 2020 r.

1. Bardzo dziękujemy ks. Rafałowi za głoszone dzisiaj słowo Boże oraz za ofiary złożone na tacę na potrzeby Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o klerykach i wychowawcach.
2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na prace remontowe w naszej Parafii w wysokości 7 104,95 zł.


3. Dzisiaj po Mszy św. o 18.00 będzie w Katedrze Modlitwa Uwielbienia, którą poprowadzi ks. Krzysztof Kralka i zespół Razem za Jezusem. Serdecznie zapraszamy.
4. W związku z ogromnym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum Sakralnego w Wikarówce w ostatnią niedzielę również dzisiaj po każdej Mszy św. będzie można zwiedzać muzeum. Wstęp jest bezpłatny, ale można składać dobrowolne ofiary do puszki na ochronę zabytków w Katedrze. Można również w dniu dzisiejszym wejść na taras widokowy na dzwonnicy, ceny biletów poza sezonem są promocyjne.
5. Jutro po Mszy Św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
6. W środę (19 lutego) rocznica przeniesienia z Odwachu do Katedry łaskami słynącego Obrazu MB Opieki.
7. W czwartek (20 lutego) będzie w Katedrze modlitwa uwielbienia dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Rozpocznie się krótką konferencją na temat modlitwy o godzinie 18.50. Zapraszamy na tę modlitwę również pozostałych parafian.
8. W sobotę (22 lutego) o godzinie 17.20 w kościele Świętej Bożej Opatrzności odbędzie się nabożeństwo do św. Rity.
9. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.30 będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, a w niedzielę (1marca) o 17.00 spotkanie małżeństw, które chcą bliżej poznać Domowy Kościół.
10. W niedzielę (7 czerwca br.) o godz. 12.00 w Warszawie na Placu Piłsudskiego odbędzie się Msza Święta beatyfikacyjna Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Osoby, które chciałyby otrzymać bilet wstępu (miejscówkę) na to wydarzenie, proszone są, aby się zapisywać w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 1 marca. Można od razy zapisać się na wyjazd z naszej Parafii autokarem.
11. Nastąpiła zmiana numeru telefonu do kancelarii; nowy numer 84 535 96 75 jest podana w tablicy z ogłoszeniami i na stronie internetowej.
12. W niedzielę (23 lutego) po Mszy św. o 8.30 w kaplicy w Mokrem będzie spotkanie z mieszkańcami Mokrego i Hubal w celu ustalenia sposobu opieki nad kaplicą.
13. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer "Niedzieli". Cena 6 zł.
14. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana † Grzegorz Skórski z ul. Peowiaków