XXVI Niedziela Zwykła 2021

O   G   Ł  O   S   Z   E   N   I   A

XXVI Niedziela Zwykła – 26 IX 2021 r.

Od piątku (1 października) rozpoczynamy w Katedrze nabożeństwa różańcowe. Wspólna modlitwa różańcowa codziennie o godz.: 17.15, natomiast w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. W kaplicy w Mokrem – różaniec codziennie o 18.00.

Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej w Katedrze. Trwają zapisy do bierzmowania uczniów klas VIII SP oraz starszych. Deklaracje można pobrać u katechetów, w zakrystii lub kancelarii i złożyć do ks. Konrada do niedzieli 3 października.

Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Zapraszamy chłopców od kl. III SP do zapisywania się do grupy ministrantów. Zbiórki w każdą sobotę przed południem. Szczegółowe informacje u ks. Leszka. Dzisiaj w Parafii św. Michała Archanioła – odpust, suma o godzinie 12.00, a w sobotę 2 października o 10.00 – modlitwa różańcowa mężczyzn, szczegóły na plakacie z ogłoszeniami.

Bóg zapłać za ofiary złożone w drugą niedzielę miesiąca września na tacę na prace remontowe w naszej Parafii w wysokości 7 472,00zł. W ostatnim czasie złożono też ofiary indywidualne: 4x50zł, 2x100zł, 280zł, 500zł oraz 140 od KŻR nr 7.

W tym tygodniu wypada:

I piątek miesiąca – księża udadzą się do chorych w umówionych godzinach, o godz. 16.45 Godzinki do Najświętszego Serca Pana Jezusa, następnie różaniec i Msza św. o godz. 18.00;

I sobota miesiąca – Wieczernik Maryjny i Msza św. wynagradzająca Niepolanemu Sercu NMP o godz. 18.00, po której adoracja, modlitwa różańcowa i procesja wokół Katedry z kopią Obrazu MB Odwachowskiej, na zakończenie Apel Jasnogórski;

I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych dla członków Kół Żywego Różańca.

Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer "Niedzieli" z dodatkiem zamojskim.

W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana:                      † Halina Czubak, ul. Ciepła

† Urszula Sobczuk, Mokre

Odbył się też pogrzeb śp. Mirosława Cybulskiego z USA.