XXVII Niedziela Zwykła 2021

O   G   Ł  O   S   Z   E   N   I   A

XXVII Niedziela Zwykła – 3 X 2021 r.

 

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych dla członków Kół Żywego Różańca.

Nabożeństwa różańcowe w Katedrze codziennie o godz.: 17.15, a w soboty – po Mszy św. o godz. 18.00. W kaplicy w Mokrem – różaniec codziennie o 17.00.

Zapraszamy na spotkania: Kręgu Biblijnego w środy po Mszy św. wieczornej w Katedrze, członków wspierających Legionu Maryi w środę o 16.30 w sali duszpasterskiej, wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w piątki o 19.00 w sali duszpasterskiej, Staży Honorowej NSPJ w następną niedzielę w sali duszpasterskiej.

Trwają zapisy do bierzmowania uczniów klas VIII SP oraz starszych. Deklaracje można złożyć do ks. Konrada do końca dzisiejszego dnia. W następną niedzielę po Mszy św. o 12.00 będzie spotkanie z kandydatami i ich rodzicami w Katedrze.

Zapraszamy chłopców od kl. III SP do zapisywania się do grupy ministrantów. Zbiórki w każdą sobotę przed południem. Szczegółowe informacje u ks. Leszka.

Dzisiaj po Mszach św. o 9.00 i 10.30 w ramach kampanii ,,Żonkilowe Pola Nadziei” wolontariusz ze SP nr 10 zbierają ofiary dla Hospicjum w Łabuńkach. Sami przygotowali żonkile – symbol pamięci. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W przyszłą niedzielę w Dzień Papieski będzie można złożyć ofiarę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które funduje stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży. Taca w następną niedzielę na prace remontowo-konserwatorskie w naszej Parafii.

W sobotę (9 października) Rycerze Kolumba organizują wyjazd na Jasną Górę na pielgrzymkę mężczyzn. Zapraszamy do udziału całe rodziny i osoby indywidualne, szczególnie mężczyzn (nie tylko członków Rycerzy Kolumba). Wyjazd autobusu o godz. 2.00 w nocy z parkingu przy dzwonnicy, powrót około godziny 22.00. Koszt wyjazdu – 100zł, wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy w kancelarii lub zakrystii do dnia 6 października. Program pielgrzymki w gablocie z ogłoszeniami.

Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer "Niedzieli", w zakrystii kalendarze Katolickiego Radia Zamość na rok 2022 – cena 6 zł.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana:             † Czesław Kosmala, ul. Peowiaków

† Adolf Banasiak, ul. Peowiaków

† Bronisława Pałyga, ul. Ciepła