1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca; po Mszy św. o 12.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca.
  2. W środę o 16:00 odbędzie się w sali legionowej spotkanie członków wspierających Legionu Maryi, a w najbliższą niedzielę o 16:00 – spotkanie świąteczne Straży Honorowej NSPJ. Na spotkanie to zapraszamy też osoby, które chcą bliżej poznać tę wspólnotę.
  3. W piątek (6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to tzw. święto nakazane, czyli wierni zobowiązani są do uczestnictwa we Mszy św. oraz do powstrzymywania się od prac niekoniecznych. Ofiary składane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Tradycyjnie ulicami Zamościa 6 stycznia przejdzie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się Mszą św. w Kościele św. Michała Archanioła o godz.: 10:30. Szczegółowa trasa Orszaku jest podana na plakacie.
  4. W Kościele Ojców Franciszkanów odbędą się w tym tygodniu dwa koncerty kolęd: w piątek (6 stycznia) o 19:00 wystąpią Hanka Rybka i muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, a w sobotę (7 stycznia) też o 19:00 – koncert KOLĘDY POŚPIESZALSKICH. Serdecznie zapraszamy.
  5. W tym tygodniu wypada:

I czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta w intencji kapłanów i o nowe powołania.

I piątek miesiąca – księża udadzą się do chorych od godziny 10:00; o godz. 17.00 Godzinki do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:20 – różaniec.

Pierwsza sobota miesiąca – Msza św. wynagradzająca Niepolanemu Sercu Maryi o godz. 18:00, po niej – Wieczernik Maryjny.

  1. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie w naszej Parafii.
  2. W zakrystii można nabyć najnowszy numer „Niedzieli” cena 10 zł oraz kalendarze KRZ na rok 2023 w cenie 8 zł.