1. Dzisiaj w Górecku Kościelnym – Exodus Rodzin. Wspólna modlitwa, konferencje i świadectwa, koncert oraz atrakcje dla dzieci. Zapraszamy wszystkich. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami oraz na stronie internetowej diecezji.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w Katedrze – codziennie o godz. 17:40, o 17:15 różaniec.
  3. W piątek (24 czerwca) Msze św. na zakończenie roku szkolnego będą według porządku: o 8:00 w Mokrem, o 8:00 w Katedrze dla III LO i ZDZ, o 9:00 w Katedrze dla I LO, a w czwartek o 9:00 w Katedrze dla SP nr 10.
  4. W następną niedzielę będą uroczystości patriotyczno-religijne upamiętniające 79. rocznicę bitwy partyzanckiej pod Osuchami; Msza św. o 10:00 na cmentarzu partyzanckim. A już dzisiaj o 15:00 będzie Droga Krzyżowa, która rozpocznie się również na cmentarzu partyzanckim. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  5. W dniach 7-11 lipca odbędą się rekolekcje na temat modlitwy osobistej w Domu Rekolekcyjnym w Werchracie, które będzie prowadził ks. Proboszcz Robert Strus. Zachęcamy do udziału małżeństwa z dziećmi lub osoby indywidualne. Szczegółowy program w gablocie z ogłoszeniami i stronie internetowej Parafii. Koszt (noclegi i posiłki) 400 zł od osoby dorosłej, 200 od dzieci. Zapisy do dnia 25 czerwca w kancelarii lub zakrystii.
  6. W następną niedzielę po każdej Mszy św. wspólnota z Parafii św. Brata Alberta w Zamościu będzie sprzedawać ciasto. Cały dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na budowę szkoły na Madagaskarze.
  7. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10 zł.