1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 zmiana tajemnic różańcowych dla członków Kół Żywego Różańca, a potem koncert chóru Amici Canentes z Warszawy.

 

  1. Zapraszamy na spotkania do Sali Legionowej:
  • członków wspierających Legionu Maryi w środę na 16:15,
  • oazę w piątek na 16:30 (zapraszamy też nowe osoby z grona dzieci i młodzieży),
  • Staż Honorową Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę (9 września) na 16:00.

 

  1. We wtorek o 21:30 w Katolickim Radiu Zamość będzie audycja z udziałem ministrantów z naszej Parafii. Nabożeństwa różańcowe w Katedrze codziennie o godz.: 17.15.

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej Parafii Niedzielę Misyjną. Kazania będą głosić misjonarze – Ojcowie Oblaci. Po Mszach św. będzie można nabyć różne materiały misyjne. Taca w następną niedzielę na prace remontowo-konserwatorskie w Parafii. Dzisiaj można złożyć ofiary do puszek na CARITAS. Bóg zapłać.

 

  1. W tym tygodniu wypada:

I czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej będzie adoracja NS w intencji powołań.

I piątek miesiąca – księża udadzą się do chorych w umówionych godzinach, o godz. 16:50 Godzinki do Najświętszego Serca Pana Jezusa, przed Mszą św. nabożeństwo pierwszopiątkowe, a po Mszy św. o 18:30 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach Szkoły Modlitwy Osobistej. W najbliższy piątek wysłuchamy konferencji pt. ,,Istota modlitwy – budowanie relacji”, potem będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem do godz.: 19:15. W czasie adoracji śpiewy będzie prowadził zespół muzyczny z naszej Parafii. W zakrystii można nabyć podręcznik ,,Szkoła Modlitwy Osobistej”, który stanowi pomoc do rozważania słowa Bożego w domu. Zachęcamy do nabycia i codziennego rozważania – cena 25 zł.

 

  1. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”– cena 10 zł., w zakrystii można już nabyć kalendarze Katolickiego Radia Zamość na rok 2023 – cena 8 zł. Serdecznie zachęcamy.

 

  1. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana:                  † Izabela Gil, ul. Kilińskiego

† Maria Kamińska, ul. Peowiaków

† Zbigniew Szczepaniuk, ul. Kilińskiego

† Janina Kożuch, ul. Kilińskiego