1. Dzisiaj o godzinie 12:00 suma odpustowa w kaplicy w Mokrem; homilię będzie głosił ks. Sławomir Korona.
  2. W Katedrze gościmy artystkę z Ukrainy Irynę Krill. Po każdej Mszy św. będzie można wysłuchać pieśni w jej wykonaniu oraz nabyć płyty.
  3. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa: w każdy piątek w Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15:15; w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej: dla dorosłych – w piątki o 15:30; dla młodzieży – w piątki o 19:00; dla dzieci – w soboty o 16:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę na 17:15.
  4. W najbliższy piątek o 18:00 będzie w Katedrze Msza św. w intencji brutalnie zamordowanego Eryka oraz w intencji jego bliskich. W tej intencji będziemy również modlić się podczas Drogi Krzyżowej o 19:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie młodzież.
  5. Rekolekcje wielkopostne w Katedrze będą w dniach 27-29 marca. Nauki będzie głosił prof. Janusz Lekan z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
  6. Zapraszamy na kolejne spotkanie dla osób, które chcą poznawać Pismo Święte, w sobotę w godz. 16:00-17:30 w Wikarówce; spotkania prowadzi ks. dr Sławomir Korona. Zachęcamy też do codziennego rozważania słowa Bożego – materiały można pobrać ze strony internetowej naszej Parafii. Krótkie wprowadzenie do tej modlitwy w piątek po wieczornej Drodze Krzyżowej na Infułatce. Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  7. Dzisiaj po każdej Mszy św. można złożyć ofiary do puszek na ,,Krajowy Fundusz Misyjny”. Bóg zapłać.
  8. Przy wejściu do Katedry od strony dzwonnicy można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10 zł.
  9. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: † Zbigniew Garbaty, ul. Kilińskiego

† Mirosław Praczuk , ul. Sadowa

† Ryszard Kaniuk , ul. Podzamcze