1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Dziękujemy ks. Sławomirowi za wygłoszone słowo Boże. W najbliższą sobotę w godzinach 16:00-17:30 w Wikarówce ks. Sławomir wygłosi wykład pt. ,,Słów kilka o literaturze mądrościowej”. Serdecznie zapraszamy – wejście od strony ul. Grodzkiej.
  2. Bóg zapłać członkom wspólnot religijnym za przygotowanie w ubiegłą niedzielę ciasta, kawy, herbaty oraz upominków dla naszych parafian i gości; dziękujemy za złożone ofiary na prace konserwatorskie w Katedrze w wysokości 3 550,00 zł. Dziękujemy także za ofiary na KUL złożone na tacę w Poniedziałek Wielkanocny – 7 092,00 zł oraz za ofiary na utrzymanie miejsc pielgrzymkowych w Ziemi Świętej w Wielki Piątek – 4 500,00zł.
  3. Bardzo dziękujemy za ofiary na prace na Cmentarzu przy ul. Peowiaków. Do 22 kwietnia zebrano kwotę 109 tys. zł, w sumie już 580 rodzin złożyło ofiary. Prosimy dalej o zakup cegiełek lub wpłaty na konto, tak abyśmy do końca kwietnia zebrali jak największą kwotę i mogli ubiegać się o taką samą kwotę z funduszy zewnętrznych na ochronę zabytków. Cegiełki można nabyć w kancelarii lub zakrystii, a dzisiaj również obok dzwonnicy. Szczegóły o zbiórce na stronie internetowej naszej Parafii.
  4. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10 zł.
  5. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana: † Stanisław Boroń, Mokre