1. W środę (5 czerwca) o 16:00 będzie spotkanie członków wspierających Legionu Maryi w Sali Legionowej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą bliżej poznać tę wspólnotę.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w Katedrze – codziennie o godz. 17:40, o 17:15 różaniec.
  3. Bóg zapłać za ofiary na prace konserwatorskie ambony: 2x100zł oraz za ofiarę 1000zł na paczki dla dzieci z ubogich rodzin z okazji Dnia Dziecka. Nasza Parafia przygotowała prawie 50 paczek dla dzieci; dziękujemy za pomoc Parafialnemu Zespołowi CARITAS oraz CARITAS Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
  4. Zapraszamy serdecznie wszystkich za zakończenie tradycyjnej oktawy Bożego Ciała – w najbliższy czwartek po Mszy św. o 18:00 procesja do czterech ołtarzy wokół Katedry; po niej poświęcenie wianków. Zapraszamy dzieci z klas III i IV do sypania kwiatów podczas procesji.
  5. Najbliższy piątek to I piątek miesiąca oraz Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – księża udadzą się do chorych w umówionych godzinach. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również święto patronalne Straży Honorowej NSPJ – o 17:00 w Katedrze rozpocznie się modlitwa prowadzona przez tę wspólnotę.
  6. W sobotę o 8:00 wyruszy pielgrzymka autokarowa do Leżajska. Zbiórka obok dzwonnicy.
  7. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 10:30 będzie w ogrodzie spotkanie integracyjne dla dzieci, które uczestniczą w liturgii słowa organizowanej w sali pod chórem oraz modlitwie różańcowej po Eucharystii, a także dla ich rodziców. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  8. W niedzielę (16 czerwca) w Górecku Kościelnym odbędzie się Exodus Rodzin. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami oraz na stronie internetowej diecezji.
  9. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10zł.