1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na Kapłański Fundusz Zdrowotny.
  2. Jutro Święto św. Jana Ewangelisty. Msze św. w Katedrze w godzinach: 6.30, 8.00, 10:30,18.00; w Mokrem – nie ma Mszy św. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo i kosztowanie wina. Po Mszy św. wieczornej będzie w Katedrze parafialne śpiewanie kolęd, które poprowadzi nasz chór. Podczas tego spotkania będzie też prezentacja książki pana Janusza Kawałko o św. Janie Pawle II. Serdecznie zapraszamy na ten świąteczny wieczór z naszym wielkim rodakiem.
  3. W sobotę wypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Podczas Mszy św. o 18:00 w Katedrze będzie prezentowane krótkie sprawozdanie z działalności duszpasterskiej i finansowej naszej Parafii. Po Eucharystii nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
  4. W najbliższą niedzielę wypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi patronki Diecezji. Dlatego będzie zmieniony prządek Mszy św.; pierwsza Msza św. będzie o 8:30, a następne o 10:00, 12:00 i 18:00. Msza św. o 10:00 będzie transmitowana przez TVP3, będzie jej przewodniczył Pasterz Diecezji. Po Mszy św. o 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W środę 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Porządek jest  podany w gablocie z ogłoszeniami oraz stronie internetowej Parafii (poniżej); na kolejne dni będzie podamy w Nowy Rok.