Pielgrzymka Śladami św. siostry Faustyny Kowalskiej (Święta Woda –Wigry-Wilno –Troki); 26-29.09.2024r.

       1 dzień – Wyjazd  o 4 rano, spod Lunety, przejazd przez Polskę. Po drodze Msza św. w Świętej Wodzie., i zwiedzanie Góra Trzech Krzyży. Wyjazd do Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach.  Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

             2 dzień – śniadanie,  wyjazd do Wilna. Msza św. w Sanktuarium Jezusa Miłosiernego przy oryginalnym obrazie namalowanym przez E. Kazimirowskiego. Zwiedzanie Starówki wileńskiej: cerkiew Św. Ducha, klasztor bazylianów wraz cerkwą iTrójcy Św., z Celą Konrada, ratusz, zaułek gotycki z kościołem św.Anny i Bernardynów, dom  A. Mickiewicza,  Katedra z kaplicą i relikwiami św.Kazimierza.Zwiedzanie Domku na Antokolu, w którym mieszkała św. Faustyna Kowalska, Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

       3.dzień-Śniadanie.
Msza święta w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Ostrej Bramie. Zwiedzanie  najstarszego i najpiękniejszego cmentarza polskiego na Rossie – z grobowcem matki Marszałka Józefa Piłsudskiego i jego serca.

Zwiedzanie Ponar– miejsca stracenia ok. 100 tys. obywateli II Rzeczpospolitej w latach II Wojny Światowej w tym ok. 20 tys. Polaków. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

       4 dzień – Śniadanie  w hotelu. Wykwaterowanie, wyjazd, zwiedzanie Trok. Zamek z zewnątrz. Rejs statkiem po jeziorze Galve z widokiem na pałac Tyszkiewiczów. Degustacja dań regionalnych kuchni karaimskiej. Zakupy. W godz. południowych wyjazd do Polski, powrót do Zamościa w godz. wczesno-porannych

Cena:1600 zł (Cena  dla min. 40 os. zawiera:, wyżywienie według programu,  autokar klasy LUX, opiekę pilota- przewodnika, ubezpieczenie KL, NNW, opłaty drogowe i parkingowe, 3 noclegi hotel***)

* UWAGA! Cena nie zawiera biletów wstępu, oraz ofiar za zwiedzanie Świątyń na które należy przeznaczyć około 25 eur. Płatne u pilota w autokarze.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Więcej informacji u ks. Marcina Lewczuka