1. W sobotę (11 lutego) przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o 18:00 będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  2. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
  3. W niedzielę (12 lutego) w świetlicy wiejskiej w Bortatyczach od 8:00 do 14:00 Urząd Gminy Zamość organizuje otwartą akcję poboru krwi. Dla każdego dawcy: zestaw gadżetów, walentynkowe słodkości, nagrody do wylosowania. Zachęcamy do udziału w tej akcji.
  4. W czwartek spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczornej w Sali Legionowej, a w najbliższą sobotę o 16:00 w Wikarówce ks. dr Sławomir Korona poprowadzi pierwsze spotkanie formacyjno-szkoleniowe dla osób, które chcą bardziej poznać Pismo Święte. Zapraszamy szczególnie tych, którzy czytają lub chcą czytać słowo Boże podczas Mszy św. Wejście do Wikarówki od strony ulicy Grodzkiej.
  5. W niedzielę (12 lutego) o 16:00 – spotkanie Straży Honorowej NSPJ na Infułatce, a kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w niedzielę (19 lutego) po Mszy św. o 10:30.
  6. Wielkie Bóg zapłać za ofiary na Parafię z okazji wizyty duszpasterskiej w wysokości 32 920,00zł oraz ofiary indywidualne złożone w ostatnim czasie: 3x50zł, 2x100zł, 3x200zł, 2×300 i 400zł.
  7. Wspólnota Domowego Kościoła organizuje 18 lutego bezalkoholowy bal karnawałowy w Karczmie pod Lasem w Mokrem, koszt 350zł od pary. Zachęcamy do udziału, zapisy do 11 lutego, szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  8. Przy wejściu do Katedry od strony dzwonnicy można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10 zł.
  9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana:

† Jan Zgraja, Kamienna

† Zofia Harczuk, Peowiaków

† Zbigniew Mazur, Piłsudskiego

† Ludwika Banach, ul. Orzeszkowej