1. Nabożeństwa czerwcowe w Katedrze – codziennie o godz. 17:40, o 17:15 różaniec.
  2. W czwartek kandydaci do Bierzmowania z naszej Parafii uczestniczyli w pielgrzymce do Tomaszowa Lubelskiego oraz zwiedzali inne miejsca na Roztoczu, a wczoraj odbyła się organizowana przez naszą Parafię autokarowa pielgrzymka do Leżajska i Łańcuta, w której uczestniczyło 51 osób.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o 10:30 będzie w ogrodzie spotkanie integracyjne dla dzieci, które uczestniczą w liturgii słowa organizowanej w sali pod chórem oraz modlitwie różańcowej po Eucharystii, a także dla ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę (12 czerwca) przypada 25. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu. W Kościele Matki Bożej Królowej Polski o 17:15 będzie akademia przygotowana przez SP nr 4 oraz Szkołę Muzyczną; o 18:00 Msza św., której będzie przewodniczył Bp Mariusz Leszczyński, a o 20:45 Apel Jasnogórski i koncert ,,Byłeś wśród nas”.
  5. W czwartek (13 czerwca) o 18:00 w Kaplicy św. Antoniego w Mokrem będzie Msza św. dziękczynna za pielgrzymkę św. Jana Pawła II z 1999 r. oraz Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Mokrego i Hubal.
  6. W niedzielę (16 czerwca) po Mszy św. o 9:00 będzie spotkania Akcji Katolickiej, a w Górecku Kościelnym odbędzie się Exodus Rodzin: wspólna modlitwa, konferencje, koncerty i świadectwa oraz atrakcje dla dzieci. Gośćmi będą: ks. Teodor Sawielewicz, Anna i Tomasz Siwczukowie oraz zespół niemaGOtu. Zapraszamy wszystkich. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej diecezji.
  7. W niedzielę (16 czerwca) będzie też odpust w Parafii św. Brata Alberta – suma o 12:00.
  8. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10zł.