OGŁOSZENIA

XIII niedziela zwykła – 26 czerwca 2022 r.

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na tacę na Katolickie Radio Zamość w wysokości 6 669,90 zł.
 2. W tym tygodniu wypada:
  I piątek miesiąca – o godz. 17.00 Godzinki do Najświętszego Serca Pana Jezusa; w czasie wakacji nie ma odwiedzin chorych.
  I sobota miesiąca – Wieczernik Maryjny – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 18.00, potem adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja różańcowa wokół Katedry z kopią Obrazu MB Odwachowskiej i Apel Jasnogórski.
  I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych dla członków Kół Żywego Różańca.
 3. Dzisiaj ulicami Zamościa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się modlitwą różańcową o godzinie 16:30 w kościele Bożego Miłosierdzia. W najbliższy piątek i sobotę uroczystości odpustowe w Krasnobrodzie; w piątek z parafii św. Brata Alberta w Zamościu wyruszy 5. Zamojska Piesza Pielgrzymka do Krasnobrodu. Szczegóły na plakatach.
 4. W naszej Parafii w pokojach, gdzie wcześniej mieszkały siostry zakonne, przebywają uchodźcy wojenni z Ukrainy; głównie matki z dziećmi. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc im okazaną. Obecnie Rycerze Kolumba chcą zorganizować kilka rowerów dla uchodźców. Można podarować nawet niesprawny rower, który będzie naprawiony przez Rycerzy Kolumba i przekazany uchodźcom. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszymi księżmi.
 5. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”.
 6. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: † Janina Karwańska, ul. Ciepła
  † Stanisława Kimak, ul. Peowiaków
  † Irena Rysak, Peowiaków
  † Piotr Jabłoński, ul. Peowiaków
  † Tomasz Paszczuk, ul. Piłsudskiego