OGŁOSZENIA

XV niedziela zwykła – 10 lipca 2022 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji w wysokości 7 390,00 zł.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na prace remontowe w naszej Parafii. Złożono ostatnio na ten cel ofiary indywidualne: 4×50 zł, 3×100 zł, 2×200 zł oraz 300zł
  3. Nasza Parafia oraz Rycerze Kolumba organizują pielgrzymkę rodzin na odpust do Tomaszowa Lubelskiego. W sobotę 16 lipca o godzinie 5:00 rano – zbiórka przy dzwonnicy i wyjazd autobusem do Krasnobrodu; tam rozpocznie się piesze przejście do Sanktuarium MB Szkaplerznej w Tomasowie Lubelskim; o 12:00 – suma odpustowa, a po niej zbiórka przy autokarze i wyjazd do Zamościa. Zachęcamy wszystkich do udziału w pielgrzymce, a szczególnie rodziny. Od początku trasy pielgrzymom będzie towarzyszył autobus, który będzie wiózł bagaże. Koszt: 25 zł (od osoby) obejmuje wynajęcie autobusu. Zapisy do końca dzisiejszej niedzieli w zakrystii Katedry.
  4. W najbliższy czwartek (14 lipca) o godzinie 18:00 w kawiarni ARABESKA (ul. Bazyliańska 1) będzie prelekcja ks. prof. Wojciecha Węgrzyniaka pt. Czy katolik może być bogaty? Wstęp wolny – należy wcześniej dokonać rezerwacji miejsca. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.

  5. W najbliższy piątek (15 lipca) o godzinie 17.00 będzie w Katedrze wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji przebłagalnej za grzechy nasze, naszego narodu i całego świata, które bardzo obrażają Boga, z prośbą o miłosierdzie oraz łaskę nawrócenia i pokuty. W tej intencji o 18.00 będzie Msza św.
  6. Bardzo dziękujemy trzem rodzinom z naszej Parafii za podarowanie rowerów dla uchodźców z Ukrainy.

  7. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”.