1. Bardzo dziękujemy ks. Grzegorzowi Kowalskiemu za pomoc w dniu dzisiejszym w naszej Parafii oraz głoszone słowo Boże.

 

  1. Jutro wypada święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie tradycyjne poświęcenie pojazdów na ulicach przy naszej Katedrze. Dzisiaj po każdej Mszy św. można złożyć ofiary do puszek w ramach ogólnopolskiej akcji Św. Krzysztof – 1 grosz za 1  kilometr  szczęśliwej jazdy na środki transportu  dla  misjonarzy. Bóg zapłać.

 

  1. Zachęcamy do udziału w Zamojskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegółowe informacje u ks. Macieja. Od jutra można zapisywać się na pielgrzymkę w kancelarii Parafii św. Brata Alberta w Zamościu.

 

  1. W następną niedzielę podczas Mszy św. o 12:00 będzie podziękowanie za pracę w naszej Parafii i pożegnanie ks. Leszka i ks. Macieja. Po Eucharystii będzie dla chętnych spotkanie w ogrodzie przy grillu, herbacie i ciastku. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. Wspólnoty duszpasterskie prosimy, w miarę możliwości, o przygotowanie ciasta (każda grupa jedno ciasto).

 

  1. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP (15 sierpnia) podczas Mszy św. o 12:00 w naszej Katedrze śpiewy będzie prowadził zespół Mazowsze, po Eucharystii – koncert. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

 

  1. Od października br. na Akademii Zamojskiej będzie można studiować na kierunku prawo – jednolite studia magisterskie o profilu praktycznym. Studia będą bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych rektor Akademii zaprasza na spotkanie 30 lipca o godz.: 16:00, ul. Pereca 2 (parter).

 

  1. Przy wejściach do Katedry można zaopatrzyć się w najnowszy numer Niedzieli.