1. Dzisiaj o godz. 16:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Peowiaków będzie Msza św. w intencji ofiar wojen i bliskich zmarłych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na konserwację ambony: 50zł, 2x100zł, 200zł, 300zł, 2x500zł oraz za ofiary na prace na cmentarzu: 50zł, 100zł i 200zł.

3. Wielkie Bóg zapłać Radzie Parafialnej, wspólnotom religijnych i wszystkim, którzy od piątku do niedzieli rozdają ulotki oraz zbierają ofiary na prace na cmentarzu. Słowo ogromnej wdzięczności dla pani Barbary Międlarz. Bardzo dziękujemy wszystkim za waszą troskę i poświęcony czas.

4. Powoli przygotowujemy się do odpustu parafialnego, który odbędzie się 8 września  (w piątek). Sumie odpustowej w Katedrze o 12.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. bp Mariusz Leszczyński.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątej miesiąca września. O 17:00 Godzinki do Serca Jezusowego. Po wakacyjnej przerwie księża udadzą się do chorych. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

6. W pierwszą sobotę miesiąca września o godz.: 18.00 będzie w Katedrze Msza św. z okazji Diecezjalnej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie (rozważanie tajemnicy różańca świętego przed Najświętszym Sakramentem oraz procesja różańcowa z kopią Obrazu Matki Bożej Odwachowskiej wokół Katedry). Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

7. Policealna Szkoła Centrum Szkół Akademickich ,,Student” prowadzi rekrutację do szkoły policealnej dla dorosłych w zawodach medycznych. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.

8. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Niedzieli przy wyjściach z Katedry. Cena 10zł.

9. W każdą środę o godzinie 18:00 w sali duszpasterskiej odbywają się spotkania grupy AA „Ordynat” Zamość. Serdecznie zapraszamy na spotkania osoby, która mają problem z nadużywaniem alkoholu oraz ich bliskich.

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana:               † Marek Tłuczek, ul. Peowiaków