1. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na prace remontowe w naszej Parafii w wysokości: 6 874,76 zł oraz za ofiary indywidualne: 2x50zł i 3x100zł.
  2. W tym tygodniu dokonaliśmy po kilkunastu latach gruntownego przeglądu i konserwacji nagłośnienia w Katedrze. Dokonano też drobnych napraw oraz zakupiliśmy trzy nowe mikrofony bezprzewodowe. Stare ostatnio już zaczęły się psuć, co można było zauważyć podczas ostatniej procesji w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt tych prac i zakupu mikrofonów wyniósł 11 910,00 zł.
  3. W poniedziałek (25 lipca) wypada święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. Po Mszy św. o godz. 18.00 tradycyjne poświęcenie pojazdów na ulicach przy naszej Katedrze. W niedzielę 24 lipca będzie można złożyć ofiary do puszek w ramach ogólnopolskiej akcji Św. Krzysztof – 1 grosz za 1  kilometr  szczęśliwej jazdy na środki transportu  dla  misjonarzy.
  4. W niedzielę 31 lipca podczas Mszy św. o 12:00 będzie podziękowanie za pracę w naszej Parafii i pożegnanie ks. Leszka i ks. Macieja. Po Eucharystii będzie dla chętnych spotkanie w ogrodzie przy herbacie i ciastku. Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy.
  5. Wczoraj grupa ponad 40 osób pielgrzymowała pieszo z Krasnobrodu na odpust MB Szkaplerznej do Tomaszowa Lubelskiego. Grupę prowadził ks. Maciej Lewandowski. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 2-14 sierpnia. Zapisy od 24 lipca w Zamościu w Parafii św. Brata Alberta.
  6. Przy wejściach do Katedry można nabyć najnowszy numer „Niedzieli”.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana:

†  Krystyna Sokołowska, ul. Piłsudskiego

†  Zbigniew Łokaj, ul. Klonowa

†  Ryszarda Wojczuk, ul. Piłsudskiego

†  Helena Wojtaszewska, ul. Oboźna